Kotły grzewcze…

Adminka | Porady budowlane

Jeżeli mieszkasz w każdym innym miejscu poza blokami, gdzie zapewnione jest ogrzewanie na gaz, które uruchamia się jednym ruchem gałki termostatu przy grzejniku, musisz myśleć o materiałach opałowych i kotle grzewczym. Obecnie jednym z najczęściej wykorzystywanych kotłów są ekologiczne kotły z podajnikiem. Jak działają i ile kosztują? Przeczytasz o na poradniku budowlanym w Internecie.

Optycznie powiększyć wnętrza…

Adminka | Porady budowlane

Mieszkanie w kawalerce lub niewielkim, ciasnym mieszkaniu na blokach z wielkiej płyty, gdzie każde pomieszczenie tworzy jakby klatkę, nie stwarza dużego pola do popisu, aby ciekawie zaaranżować wnętrze. Jednak są sposoby, aby optycznie je powiększyć, dodać stylu i charakteru i to wszystko niewielkimi kosztami. Jak? Czytaj na poradniku on line.

Zalety domów pasywnych…

Adminka | Porady budowlane

Korzyścią z budowy domu pasywnego jest na pewno nieporównywalnie niski koszt utrzymania ciepłego wnętrza w takim domu wobec domów tradycyjnych. Ciepło pozyskiwane jest tutaj z otoczenia. Jest to technologia tak przemyślania, że dogrzewania staje się prawie całkowicie zbędne. Ile można zaoszczędzić mieszkając w domu pasywnym – czytaj na poradniku budowlanym!

Malowanie ściany…

Adminka | Porady budowlane

Czeka Cię remont lub wykończenie wnętrza swojego mieszkania? Czas na malowanie ścian. Musisz zatem wyposażyć się w odpowiednie narzędzia, które pozwolą Ci to zrobić szybko i sprawnie. Ważne są też rodzaje farby, jakie użyjesz w zależności od tego, jaki efekt chcesz uzyskać i jaką kwotę wydać. Porady dotyczące malowania na poradniku budowlanym on line!